-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Vito
- Mercedes-Benz Vito
| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand |
124.108
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 212 – € 222 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | PH-865-F |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2017-06-30 |
| Datum deel 1a | 2017-06-30 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.3 |
| Verbruik stad | 7.8 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 65 kW / 88 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 1.290 kg |
| Gewicht | 1.810 kg |
| Wielbasis | 343 cm |
| Lengte | 524 cm |
| Breedte | 191 cm |
| Hoogte | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 164 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 156 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 19.9 seconden |
| Tankinhoud | 67 liter |
| Model van | 2016-06-00 |
| Model tot | 2018-12-00 |
Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 26499,--
114CDi Automaat XXL Personenbus | 9-Persoons
114CDI Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 25289,--
116 Automaat Personenvervoer 9-Persoons L3H1 Trekhaak Navi Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Euro6 TV Taxi Passenger Transport L3 Euro6 Airco Trekhaak Cruise control
114BlueTEC 7G-Tronic Automaat Personenbus | 9-Persoons | Extra Lang | Prijs incl BTW € 26318,--
114CDi Automaat XXL Personenbus | 9-Persoons | 2-2-2-3 Bestoeling
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!