-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- EQB
- Mercedes-Benz EQB
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
10.000
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JRJ-65-R |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2026-01-05 |
| Datum deel 1a | 2026-01-05 |
| Kleur | Donker Kosmoszwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 535 kg |
| Gewicht | 2.005 kg |
| Wielbasis | 2.829 cm |
| Lengte | 469 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.540 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Koppel | 385 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.9 seconden |
| Actieradius | 530 km |
| Actieradius elektrisch | 530 km |
| Model van | 2023-00-00 |
300 4MATIC Luxury Line 67 kWh
300 4MATIC AMG Line 7p. 67 kWh
300 4MATIC Luxury Line 67 kWh *SOH 96%* LEDER | SFEER | NAVI | ECC | VELGEN -HEMELVAART OPEN!-
*Gereserveerd / Reserved* 250 7 Persoons 69kWh SOH 95% Stoelverwarming 1/2 Leder Navi Ecc Camera Cruisecontrol Apple Carplay Android Auto Pdc Business Line
250 AMG Line 67 kWh
250 AMG Line 7-Persoons Leder Panoramadak SOH 95% Adap.Cruise Navi Camera Stoelverwarming Pdc
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!