-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- EQB
- Mercedes-Benz EQB
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 3.753 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal deuren | 5 |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-05 |
| Kleur | High-Tech silver - Metallic finish (922U) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | FABRIC - BLACK / ANTHRACITE (311A) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
|---|---|
| Wielbasis | 282 cm |
| Koppel | 385 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.9 seconden |
| Actieradius | 534 km |
| Actieradius elektrisch | 534 km |
| Model van | 2023-00-00 |
300 4MATIC Luxury Line 67 kWh
250 SOH 95% Stoelverwarming 1/2 Leder Navi Ecc Camera Cruise Control Pdc Business Line
250 Business Line 7p. 67 kWh SOH 96,2%
300 4MATIC Luxury Line 67 kWh *SOH 96%* LEDER | SFEER | NAVI | ECC | VELGEN .
250+ AMG Line 7p. 71 kWh
250+ AMG Line 7p. 71 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!