-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eCitan
- Mercedes-Benz eCitan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 37.463 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 16 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 52 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | V-62-PBJ |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-05-13 |
| Datum deel 1a | 2026-02-23 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Poolwit (9147) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Bekleding A (VF4) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 810 kg |
| Gewicht | 1.680 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 491 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.490 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Actieradius | 275 km |
| Actieradius elektrisch | 275 km |
| Model van | 2023-00-00 |
112 Pro L1 51 kWh
112 Pro L1 51 kWh 3-Zits Snelladen
112 Pro L1 51 kWh
112 Base L1 51 kWh
112 Base L1 51 kWh
112 Base L1 51 kWh
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!