-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eCitan
- Mercedes-Benz eCitan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 5.137 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-11-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 587 kg |
| Gewicht | 1.903 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 484 cm |
| Breedte | 190 cm |
| Hoogte | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.490 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 910 kg |
| Actieradius | 285 km |
| Actieradius elektrisch | 285 km |
L1 Pro 51kWh l AIRCO l CRUISE CONTROL
112 51 kWh 284 km WLTP Trekhaak/ Climate/ PDC/ Radio
112 51kWh
112 51kWh
112 51kWh
Pro 51 kWh 280 km WLTP Facelift/ Standkachel/ Stoelverw./ Stuurverw./ Carplay/ Navi/ Camera/ PDC/ Climate/ Cruise
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!