-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- eCitan
- Mercedes-Benz eCitan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand | 31.429 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | MB-41-59 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2024-03-19 |
| Datum deel 1a | 2024-03-19 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 496 kg |
|---|---|
| Gewicht | 1.734 kg |
| Wielbasis | 272 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.230 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Actieradius | 284 km |
| Actieradius elektrisch | 284 km |
| Model van | 2024-07-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
L1 Pro 51kWh l AIRCO l CRUISE CONTROL
112 51kWh
112 51kWh
112 51kWh
Pro 51 kWh 280 km WLTP Facelift/ Standkachel/ Stoelverw./ Stuurverw./ Carplay/ Navi/ Camera/ PDC/ Climate/ Cruise
L2 Automaat MBUX Airco Extra Lang Navigatie
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!