-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- E-Klasse
- Mercedes-Benz E-Klasse
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 81.377 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | Z-960-HP |
| Datum eerste toelating | 2021-10-27 |
| Datum deel 1a | 2024-04-08 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 235 kW / 320 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 760 kg |
| Gewicht | 1.965 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Lengte | 498 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.725 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 700 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
350 e Lease Edition Navigatie 360-Camera Trekhaak Stoelverw. BTW NL-Auto!
220 d AMG Line
220 d AMG Premium Plus-
200 d Premium Plus AMG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!