-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- E-Klasse
- Mercedes-Benz E-Klasse
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 134.985 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Datum eerste toelating | 2018-05-02 |
| Kleur | Zilver metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Wielbasis | 294 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Energielabel | C |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.9 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2016-07-00 |
| Model tot | 2017-05-00 |
350 e Lease Edition |Origineel NL | Trekhaak Adaptieve Cruise Stoelverwarming Memorie Burmester 360 Camera
350 e Lease Edition Navigatie 360-Camera Trekhaak Stoelverw. BTW NL-Auto!
220 d AMG Line
200 AVANTGARDE SEDAN + DIGITALE COCKPIT WIDESCREEN
200 Advantage
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!