-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- CLS
- Mercedes-Benz CLS
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 109.440 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | HVV-24-V |
| Datum eerste toelating | 2018-11-04 |
| Datum deel 1a | 2025-07-05 |
| Kleur | OBSIDIAN BLACK (197U) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | LEATHER/NAPPA/SEMI-ANILINE - BLACK/ANTHRACITE (871A) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 8.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 320 kW / 435 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.999 cc |
| Laadvermogen | 670 kg |
| Gewicht | 1.880 kg |
| Wielbasis | 294 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.550 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 520 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | F |
| CO2-uitstoot | 203 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.5 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
350 CDI Automaat Cimate Control Luchtvering Navi Schuifdak
220d AUT9 AMG SPORT + SCHUIFDAK | 19 INCH
400 Facelift 333PK, Distronic, Schuifdak, Command Navi, Camera, Leder, PDC, Voll Led, Volledig Onderhouden
AMG 63 S 4-Matic 585pk | Keramisch | Alcantara | Keyless | camera
450 4Matic AMG // Burmester // 360 Camera // Sunroof // Trekhaak // 20 inch // Designo White // Distronic
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!