-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 32.886 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 45 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-14-NHL |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2023-11-09 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Antraciet |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.6 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 847 kg |
| Gewicht | 1.504 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.351 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 146 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.7 seconden |
| Tankinhoud | 54 liter |
| Model van | 2023-01-00 |
| Model tot | 2024-06-00 |
bestel 109 CDI BlueEFFICIENCY EURO 6
**108 CDI | Euro 6 | A/C | Start/Stop | Schuifdeur**
109CDI XL / Cruisecontrol / Airconditioning / Euro6
110 CDI PRO *CRUISE*AIRCO*1STE EIGENAAR*NL
110CDI Business
bestel 110 Pro Benzine Airco,Carplay,Cruisecontr.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!