-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 62.234 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | 30-1762 |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L1 H1 |
| Datum eerste toelating | 2021-12-20 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | black |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 80 kW / 109 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.600 cc |
| Laadvermogen | 465 kg |
| Gewicht | 1.556 kg |
| Lengte | 432 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.021 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
BlueEFFICIENCY
bestel 109 CDI BlueEFFICIENCY
**108 CDI | Euro 6 | A/C | Start/Stop | Schuifdeur**
109CDI XL / Cruisecontrol / Airconditioning / Euro6
110 CDI PRO *CRUISE*AIRCO*1STE EIGENAAR*NL
bestel 110 Pro Benzine Airco,Carplay,Cruisecontr.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!