-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2024 |
|---|---|
| Tellerstand |
30.000
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 46 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 6 |
| Kenteken | VZZ-44-B |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Datum eerste toelating | 2024-01-08 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 847 kg |
| Gewicht | 1.504 kg |
| Wielbasis | 310 cm |
| Lengte | 491 cm |
| Breedte | 186 cm |
| Hoogte | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.351 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
BlueEFFICIENCY
bestel 109 CDI BlueEFFICIENCY EURO 6
**108 CDI | Euro 6 | A/C | Start/Stop | Schuifdeur**
109CDI XL / Cruisecontrol / Airconditioning / Euro6
110 CDI PRO *CRUISE*AIRCO*1STE EIGENAAR*NL
110CDI Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!