-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 135.048 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Wegenbelasting | € 43 |
| Carrosserie | Bakwagen |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | V-38-PBZ |
| Datum eerste toelating | 2021-07-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 757 kg |
| Gewicht | 1.443 kg |
| Wielbasis | 308 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.200 kg |
| Emissieklasse | Euro 6 |
110 CDI
110 CDI
311 CDI 115pk E6 RWD Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
311 CDI 115pk E6 RWD Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
311 CDI 115pk E6 RWD Bakwagen met achterdeuren 2-Persoons 12-2020
513 CDI Koffer 21kub 130 pk Euro 5B GVW 5300 KG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!