-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- Citan
- Mercedes-Benz Citan
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
220.590
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 42 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VT-731-J |
| Lengte/Hoogte | L3 H1 |
| Datum eerste toelating | 2016-02-12 |
| Datum deel 1a | 2016-02-12 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 4.7 |
| Verbruik stad | 5.2 |
| Verbruik snelweg | 4.5 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.461 cc |
| Laadvermogen | 815 kg |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Gewicht | 1.385 kg |
| Wielbasis | 308 cm |
| Lengte | 471 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 5 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.3 seconden |
| Tankinhoud | 60 liter |
| Model van | 2012-00-00 |
| Model tot | 2021-00-00 |
bestel 109 CDI BlueEFFICIENCY EURO 6
**108 CDI | Euro 6 | A/C | Start/Stop | Schuifdeur**
109CDI XL / Cruisecontrol / Airconditioning / Euro6
110 CDI PRO *CRUISE*AIRCO*1STE EIGENAAR*NL
110CDI Business
bestel 110 Pro Benzine Airco,Carplay,Cruisecontr.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!