-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 143.399 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 25 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JK-806-P |
| Datum eerste toelating | 2016-04-15 |
| Datum deel 1a | 2016-04-15 |
| Aantal eigenaren | 4 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 2.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Motorinhoud | 1.991 cc |
|---|---|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Gewicht | 1.740 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.305 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 350 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 246 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.2 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Actieradius | 31 km |
| Model van | 2016-02-00 |
| Model tot | 2017-01-00 |
Estate 180 Prestige Clima Navigatie LED Trekhaak Stoelverwarming Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Estate 160 Business Solution AMG Limited
Estate 180 Premium Plus | AMG LINE | LEDER | STOELVERW. | PANO | PDC | CRUISE | NAVI |
Estate 300e PHEV 320 PK AMG SPORT + CAMERA | DISTRONIC
Estate 180 AMG|Camera|DAB|Sfeerverlichting
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!