-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
63.568
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 90 – € 99 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-474-VX |
| Datum eerste toelating | 2021-08-27 |
| Datum deel 1a | 2021-08-27 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | BI Color bruin zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Verbruik stad | 8.9 |
| Verbruik snelweg | 5.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.496 cc |
| Wielbasis | 287 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 148 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.5 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2021-04-01 |
| Model tot | 2021-10-31 |
Estate 180 Prestige Clima Navigatie LED Trekhaak Stoelverwarming Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Estate 160 Business Solution AMG Limited
Estate 180 Premium Plus | AMG LINE | LEDER | STOELVERW. | PANO | PDC | CRUISE | NAVI |
Estate 300e PHEV 320 PK AMG SPORT + CAMERA | DISTRONIC
Estate 180 AMG|Camera|DAB|Sfeerverlichting
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!