-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 93.365 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFZ-25-R |
| Datum eerste toelating | 2020-05-14 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Parelmoer |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 145 kW / 197 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.497 cc |
| Laadvermogen | 690 kg |
| Gewicht | 1.465 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.155 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
Estate 180 Prestige Clima Navigatie LED Trekhaak Stoelverwarming Rijklaarprijs! Inruil Mogelijk!
Estate 160 Business Solution AMG Limited
Estate 180 Premium Plus | AMG LINE | LEDER | STOELVERW. | PANO | PDC | CRUISE | NAVI |
Estate 300e PHEV 320 PK AMG SPORT + CAMERA | DISTRONIC
Estate 180 AMG|Camera|DAB|Sfeerverlichting
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!