-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- C-Klasse
- Mercedes-Benz C-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
164.215
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-481-JV |
| Datum eerste toelating | 2020-02-27 |
| Datum deel 1a | 2020-02-27 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Verbruik gemiddeld | 6.5 |
| Verbruik stad | 8.3 |
| Verbruik snelweg | 5.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.497 cc |
| Laadvermogen | 690 kg |
| Gewicht | 1.430 kg |
| Wielbasis | 284 cm |
| Lengte | 477 cm |
| Breedte | 184 cm |
| Hoogte | 147 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.120 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 210 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 167 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 203 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 66 liter |
| Model van | 2019-07-00 |
| Model tot | 2019-12-00 |
Estate 200 PREMIUM PLUS 184 PK AUT. + WEGKL. TREKHAAK
180 AMG Garantie Trekhaak Leder Elek Achterklep StoelVW Cruise Navi Clima Rijklaar
Estate 160 Business Solution AMG Limited
Estate 180 Premium Plus | AMG LINE | LEDER | STOELVERW. | PANO | PDC | CRUISE | NAVI |
Estate 300e PHEV 320 PK AMG SPORT + CAMERA | DISTRONIC
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!