-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- AMG GT
- Mercedes-Benz AMG GT
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 55.933 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JRX-31-H |
| Datum eerste toelating | 2020-04-08 |
| Datum deel 1a | 2025-12-17 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 11.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 470 kW / 639 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Laadvermogen | 540 kg |
| Gewicht | 2.020 kg |
| Wielbasis | 295 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.560 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 258 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 315 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.2 seconden |
4-Door Coupe AMG 43 4M+ Premium+ Kuip
4-Door Coupe AMG 43 Premium Plus | Pano | Stoelventilatie | Burmester | PPF | NL Auto |
4-Door Coupe AMG 53 4MATIC+ Premium/Schuifdak/AMG
4-Door Coupe AMG 43 4MATIC+, PANO, BURMESTER, DODEHOEK, LEDER/ALCANTARA, SPORTUITLAAT, STOELVERWARMING/VENTILATIE, LICHTMETAAL 20"
4-Door Coupe AMG 43 4MATIC+, PANO, BURMESTER, DODEHOEK, LEDER/ALCANTARA, SPORTUITLAAT, STOELVERWARMING/VENTILATIE, LICHTMETAAL 20"
4-Door Coupe AMG 63 S 4MATIC+
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!