-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- AMG GT
- Mercedes-Benz AMG GT
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
98.017
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 120 – € 131 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | ZR-628-X |
| Datum eerste toelating | 2019-07-19 |
| Datum deel 1a | 2019-07-19 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Leather/nappa/semi-aniline - gray (808A) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Verbruik stad | 10.6 |
| Verbruik snelweg | 7 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 270 kW / 367 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.999 cc |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Gewicht | 1.890 kg |
| Wielbasis | 295 cm |
| Lengte | 505 cm |
| Breedte | 195 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.460 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.100 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 189 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 270 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 4.9 seconden |
| Tankinhoud | 80 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
4-Door Coupe AMG 43 4M+ Premium+ Kuip
4-Door Coupe AMG 43 Premium Plus | Pano | Stoelventilatie | Burmester | PPF | NL Auto |
4-Door Coupe AMG 53 4MATIC+ Premium/Schuifdak/AMG
4-Door Coupe AMG 43 4MATIC+, PANO, BURMESTER, DODEHOEK, LEDER/ALCANTARA, SPORTUITLAAT, STOELVERWARMING/VENTILATIE, LICHTMETAAL 20"
4-Door Coupe AMG 43 4MATIC+, PANO, BURMESTER, DODEHOEK, LEDER/ALCANTARA, SPORTUITLAAT, STOELVERWARMING/VENTILATIE, LICHTMETAAL 20"
4-Door Coupe AMG 63 S 4MATIC+
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!