-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 134.158 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | P-199-GN |
| Datum eerste toelating | 2020-12-08 |
| Datum deel 1a | 2022-06-03 |
| Kleur | Iridiumzilver metaalkleur (775) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO/microvezel MICROCUT zwart (651) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Gewicht | 1.290 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.915 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 138 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.1 seconden |
| Tankinhoud | 43 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
200 Business Solution
180 Premium Plus (PANORAMADAK, STOELVERWARMING, SFEERVERLICHTING, CLIMA, CAMERA)
180 AUT7 AMG LINE WIDESCREEN NAVI CAMERA CARPLAY NL AUTO
200 AUT7 AMG SOLUTION
250 e
180 AMG | Pano | Sfeer | widescreen | LED
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!