-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
10.000
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | JGK-28-F |
| Datum eerste toelating | 2025-09-26 |
| Datum deel 1a | 2025-09-26 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart / Antraciet |
| Bekleding interieur | Skai |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 0.7 |
| Plug-in hybride | ja |
| Rookvrij | ja |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.605 kg |
| Wielbasis | 2.729 cm |
| Lengte | 445 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.180 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 17 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.4 seconden |
| Tankinhoud | 35 liter |
| Actieradius elektrisch | 87 km |
| Model van | 2022-00-00 |
180 Premium Plus (PANORAMADAK, STOELVERWARMING, SFEERVERLICHTING, CLIMA, CAMERA)
180 AUT7 AMG LINE WIDESCREEN NAVI CAMERA CARPLAY NL AUTO
180 AMG | Pano | Sfeer | widescreen | LED
250 e AMG NIGHT MEMORY BURMESTER
250 e Business Solution AMG Limited
250e AUT8 AMG Limited NIGHT PAKKET SFEER DISTRONIC CARPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!