-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 105.024 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-348-VB |
| Datum eerste toelating | 2020-06-04 |
| Datum deel 1a | 2021-06-23 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO/stof Fléron zwart (321) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 1.250 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.865 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 200 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 128 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.2 seconden |
| Tankinhoud | 43 liter |
| Model van | 2018-00-00 |
| Model tot | 2022-00-00 |
200 AMG Pakket Panorama CarPlay
250e AMG Limited | Carplay | Stoelverwarming |
180D AUT AMG-LINE
A250 AMG LINE|PANO|AUT|SFEER
250e AUT8 AMG Line Limited NAVI SFEER CARPLAY DAB 18''
180 Business Solution AMG Line | PANO | LEDER | MEMORY | CAMERA | SPORTSTOELEN | STOELVERW. | CRUISE | NAVI |
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!