-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 180.031 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-983-JV |
| Datum eerste toelating | 2018-09-05 |
| Datum deel 1a | 2021-01-20 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.275 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.885 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 125 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
250e AMG Limited | Carplay | Stoelverwarming |
180D AUT AMG-LINE
A250 AMG LINE|PANO|AUT|SFEER
250e AUT8 AMG Line Limited NAVI SFEER CARPLAY DAB 18''
180 Business Solution AMG Line | PANO | LEDER | MEMORY | CAMERA | SPORTSTOELEN | STOELVERW. | CRUISE | NAVI |
250 e AMG|PANO|SFEER|360 CAM|BOMVOL!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!