-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand | 26.250 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 06-11-2024 |
| Wegenbelasting | € 80 – € 91 |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-329-KH |
| Datum eerste toelating | 2020-11-06 |
| Datum deel 1a | 2021-06-11 |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 8.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 310 kW / 421 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.991 cc |
| Laadvermogen | 570 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 1.560 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 500 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 207 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.9 seconden |
| Tankinhoud | 51 liter |
| Asconfiguratie | 4x4 |
| Model van | 2018 |
| Model tot | 2022 |
200 AMG Pakket Panorama CarPlay
A250 AMG LINE|PANO|AUT|SFEER
250e AUT8 Luxury Limited PANORAMADAK LEDER MEMORY SFEER CARPLAY KEY-LESS GO MULTIBEAM
250e AUT8 AMG Line Limited NAVI SFEER CARPLAY DAB 18''
180 Business Solution AMG Line | PANO | LEDER | MEMORY | CAMERA | SPORTSTOELEN | STOELVERW. | CRUISE | NAVI |
250 e AMG|PANO|SFEER|360 CAM|BOMVOL!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!