-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 50.799 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | JRF-66-R |
| Datum eerste toelating | 2022-11-23 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 160 kW / 218 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 230 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.7 seconden |
| Tankinhoud | 35 liter |
| Model van | 2020-01-00 |
| Model tot | 2021-12-00 |
180 Premium Plus (PANORAMADAK, STOELVERWARMING, SFEERVERLICHTING, CLIMA, CAMERA)
180 AUT7 AMG LINE WIDESCREEN NAVI CAMERA CARPLAY NL AUTO
180 AMG | Pano | Sfeer | widescreen | LED
250 e AMG NIGHT MEMORY BURMESTER
250 e Business Solution AMG Limited
250e AUT8 AMG Limited NIGHT PAKKET SFEER DISTRONIC CARPLAY
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!