-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand |
87.715
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | P-017-VJ |
| Datum eerste toelating | 2022-06-20 |
| Datum deel 1a | 2022-06-20 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 615 kg |
| Gewicht | 1.265 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.880 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.8 seconden |
180 Edition Navigatie Airco Navigatie Cruise control LED Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
180 Ambition | Pano
220 Premium Plus | Panorama | Camera | Carplay | Digital Dash | Stoelverwarming
180 Aut7 Solution AMG Carplay Navi/Cam Stoelverw. Business
180D AUT AMG-LINE
200 Launch Edition Premium
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!