-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- A-Klasse
- Mercedes-Benz A-Klasse
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand |
105.158
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 64 – € 70 |
| Carrosserie | Hatchback |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | RT-729-F |
| Datum eerste toelating | 2018-01-29 |
| Datum deel 1a | 2018-01-29 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 4.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 75 kW / 102 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.595 cc |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Gewicht | 1.270 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Lengte | 438 cm |
| Breedte | 178 cm |
| Hoogte | 146 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.935 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 180 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | D |
| CO2-uitstoot | 124 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 10.6 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2015-09-00 |
| Model tot | 2018-07-00 |
180 Edition Navigatie Airco Navigatie Cruise control LED Rijklaarprijs Inruil Mogelijk!
180 Ambition | Pano
220 Premium Plus | Panorama | Camera | Carplay | Digital Dash | Stoelverwarming
180 Aut7 Solution AMG Carplay Navi/Cam Stoelverw. Business
180D AUT AMG-LINE
200 Launch Edition Premium
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!