-
- Aanbod
- Mercedes-Benz
- GLA
- Mercedes-Benz GLA
| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
83.898
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 75 – € 82 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | J-131-ZR |
| Datum eerste toelating | 2020-11-13 |
| Datum deel 1a | 2020-11-13 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Lederlook ARTICO zwart (101) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 120 kW / 163 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Laadvermogen | 625 kg |
| Gewicht | 1.385 kg |
| Wielbasis | 273 cm |
| Lengte | 444 cm |
| Breedte | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 250 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 152 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.7 seconden |
| Tankinhoud | 43 liter |
| Model van | 2020-00-00 |
| Model tot | 2023-00-00 |
250 Business | Panorama | Camera | Sportstoelen
180 AMG line
180 Premium
250 4MATIC AMG Line
250 e
250 4MATIC 224pk Premium Plus
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!