-
- Aanbod
- Mercedes-AMG
- GT
- Mercedes-AMG GT
| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand | 8.830 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | Cabriolet |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | GVF-26-J |
| Datum eerste toelating | 2019-09-06 |
| Datum deel 1a | 2024-11-27 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Designo Graphitgrau Magno |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Exclusive Black/Antracite |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 12.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 430 kW / 585 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 3.982 cc |
| Laadvermogen | 330 kg |
| Gewicht | 1.610 kg |
| Wielbasis | 263 cm |
| Lengte | 455 cm |
| Breedte | 201 cm |
| Hoogte | 126 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.940 kg |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 700 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 292 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 318 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 3.6 seconden |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Roadster 4.0 C
Roadster 4.0 C 558 PK Keramische remmen/Originele Nederlander/ VOL OPTIES!
4-Door Coupe AMG 43 4M+ Premium+ Kuip
4-Door Coupe AMG 43 Premium Plus | Pano | Stoelventilatie | Burmester | PPF | NL Auto |
4-Door Coupe AMG 43 Premium Plus
4-Door Coupe AMG 53 4MATIC+ Premium/Schuifdak/AMG
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!