| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 29.239 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KKB-99-D |
| Datum eerste toelating | 2023-10-31 |
| Datum deel 1a | 2026-05-27 |
| Kleur | Jet Black (zwart metallic) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.660 cc |
| Laadvermogen | 498 kg |
| Gewicht | 1.753 kg |
| Wielbasis | 266 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 156 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.251 kg |
| Aantal cilinders | 1 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Actieradius elektrisch | 85 km |
e-SkyActiv 145 PK FIRST EDITION 36 kWh + HEAD-UP
e-SkyActiv 145 Comfort 36 kWh
e-SkyActiv 145 Comf. | HUD | Camera | Navi
e-SkyActiv 145 Advantage 36 kWh
e-Skyactiv EV 145 Luxury Modern
E-SkyActiv R-EV 170 Exclusive-line PHEV | Adaptive Cruise | Camera | CarPlay | Stoel-/Stuurverwarming | HeadUp Display
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!