| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand | 132.778 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 93 – € 102 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | L-466-BB |
| Datum eerste toelating | 2016-06-30 |
| Datum deel 1a | 2021-04-07 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 9.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 141 kW / 192 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.488 cc |
| Laadvermogen | 475 kg |
| Gewicht | 1.600 kg |
| Wielbasis | 270 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.075 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 256 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 229 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8 seconden |
| Tankinhoud | 58 liter |
| Model van | 2015-02-00 |
| Model tot | 2017-04-00 |
2.0 SkyActiv-G 165 Skylease 2WD | Carplay | Trekhaak | Climate control | Stoelverwarming |
2.0 SkyActiv-G 165 Skylease GT 2WD
2.0 SkyActiv-G TS+
2.0 SkyActiv-G 165 Skylease GT
2.0 SkyActiv-G 165 Skylease GT / TS+ | Org NL | Leer | Stoel-/Stuurverwarming | Blind Spot | Navigatie |
2.0 SkyActiv-G 165 Signature | 360 Camera | Bose Sound | Stoel-/Stuuverwarming | Navigatie | Memory Stoel
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!