| Bouwjaar | 2015 |
|---|---|
| Tellerstand |
73.415
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 25 % |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Sedan |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Kenteken | GL-328-P |
| Datum eerste toelating | 2015-06-27 |
| Datum deel 1a | 2015-06-27 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Black (leather) |
| Bekleding interieur | Leder |
| Verbruik gemiddeld | 5.9 |
| Verbruik stad | 7.5 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.998 cc |
| Laadvermogen | 665 kg |
| Gewicht | 1.280 kg |
| Wielbasis | 283 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.945 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 210 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 135 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Tankinhoud | 62 liter |
| Model van | 2015-00-00 |
| Model tot | 2018-00-00 |
2.0 TS
2.0 SkyActiv-G 165 Signature FULL SUBLIEME STAAT!
2.0 SkyActiv-G Automaat Camera+Pdc Sunroof Stoel-Stuurverwarming Cruise Leder Memory Seats
2.0 TS
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!