| Bouwjaar | 2019 |
|---|---|
| Tellerstand |
51.181
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 85 |
| Carrosserie | Personenvervoer |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal deuren | 1 |
| Kenteken | K-029-VN |
| Datum eerste toelating | 2019-02-01 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Aantal sleutels | 1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Laadvermogen | 700 kg |
|---|---|
| Gewicht | 2.800 kg |
| Wielbasis | 385 cm |
| Lengte | 570 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 255 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
Verso 2.0 D-4D Business
1.6 E-torq Sport | Grijs kenteken | Airco | Bluetooth | Trekhaak | Elek ramen
112
Combi 1.6 CDTI EURO6 EXPORT € 14.452,- Incl. BTW/BPM VRIJ Combi/ Kombi/ 9 Pers./ 9 Persoons/ Airco
Tourneo 2.0 TDCI 130 pk L2 EXPORT EUR6 9 Pers/ 9P/ Combi/ Kombi/ Airco/ Cruise/ PDC/ LMV/ Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!