| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 34 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Wegenbelasting | € 77 |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2026-02-03 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Nieuw |
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 980 kg |
| Gewicht | 2.520 kg |
| Wielbasis | 336 cm |
| Lengte | 535 cm |
| Breedte | 198 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.250 kg |
L2H1 77 kWh met € 11.355 voordeel
L2H1 77 kWh met € 11.355 voordeel
204pk Coming Soon! Elektrisch L2H1 450km WLTP Stad 77kWh 204PK Snelladen LED ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren L2 6m3 Airco
204pk Coming Soon! Elektrisch L2H1 450km WLTP Stad 77kWh 204PK Snelladen LED ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren L2 6m3 Airco
204pk Coming Soon! Elektrisch L2H1 450km WLTP Stad 77kWh 204PK Snelladen LED ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren L2 6m3 Airco
204pk Coming Soon! Elektrisch L2H1 450km WLTP Stad 77kWh 204PK Snelladen LED ACC Airco Cruise Camera Parkeersensoren L2 6m3 Airco
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!