| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand | 44 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Carrosserie | Bestelauto |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-24-NKZ |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L2 H1 |
| Datum eerste toelating | 2025-06-30 |
| Datum deel 1a | 2025-06-30 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 90 kW / 122 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 930 kg |
| Gewicht | 1.595 kg |
| Wielbasis | 291 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.525 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.025 kg |
| Koppel | 255 Nm |
| Topsnelheid | 120 km/u |
| Model van | 2022-01-00 |
| Model tot | 2023-11-00 |
COMING SOON! Elektrisch 50kWh 240km WLTP L3H1 DC-Snelladen CarPlay Camera Parkeersensoren L3 Long Wheel Base Airco Cruise control
LWB 50,2 kWh SNELLADER L2 Lang Autm. Cruise control Achteruitrijcamera Airco Sportvelgen
Gearbox problem L3H2 Airco Cruise Camera Parkeersensoren 10-inch Display CarPlay Euro6 L3 Airco Cruise control
COMING SOON! Elektrisch 280km WLTP 72kWh L3H2 204pk Airco Cruise LED Airco Camera Parkeersensoren v+a L3 Airco
Elektrisch 72kWh 280km WLTP LED Airco Cruise Camera Parkeersensoren v+a Airco Cruise control
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!