-
- Aanbod
- MAN
- TGE 2.0 TDI 140PK | L3H3 | Camera | Carplay | Cruise | Airco | Trekgewicht 3.0T
- MAN TGE 2.0 TDI 140PK | L3H3 | Camera | Carplay | Cruise | Airco | Trekgewicht 3.0T
| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
71.689
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| APK geldig tot | 04-01-2027 |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 61 |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | VHV-29-J |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L3 H3 |
| Datum eerste toelating | 2021-01-04 |
| Datum deel 1a | 2021-01-04 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 7.7 |
| Verbruik stad | 8.2 |
| Verbruik snelweg | 7.4 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.968 cc |
| Laadvermogen | 1.511 kg |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Gewicht | 1.989 kg |
| Wielbasis | 364 cm |
| Lengte | 615 cm |
| Breedte | 204 cm |
| Hoogte | 308 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 340 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| CO2-uitstoot | 259 gram per kilometer |
| Tankinhoud | 75 liter |
| Asconfiguratie | 4x2 |
| Model van | 2017-11 |
| Model tot | 2026 |
3.140 140 pk 2.0 TDI DSG Aut. L3H3 EXPORT 270Gr.Deuren/ Gev.Stoel/ Navi/ Carplay/ Camera/ Cruise/ Trekhaak/ Airco
2.0 140PK Automaat L2H2 EURO 6
Elektrisch 136 Pk L3 H3
140pk L3H3/L2H2 Apple Carplay Camera Airco Parkeersensoren Euro6 Passagiersstoel
140pk L4H3/L3H2 Apple Carplay Camera Airco Parkeersensoren Euro6 Passagiersstoel
140pk L4H3/L3H2 Camera Navigatie Trekhaak Airco 3-zits
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!