| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand |
41.744
km
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 129 – € 141 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | S-152-VD |
| Datum eerste toelating | 2023-04-17 |
| Datum deel 1a | 2023-04-17 |
| Kleur | (6X4) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Camel |
| Bekleding interieur | Leder |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 227 kW / 309 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.487 cc |
| Laadvermogen | 575 kg |
| Gewicht | 1.965 kg |
| Wielbasis | 269 cm |
| Lengte | 466 cm |
| Breedte | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.540 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 227 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 22 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.3 seconden |
| Tankinhoud | 55 liter |
| Model van | 2022-00-00 |
300h AWD SPORT
300h AWD Navi Camera Leer Trekhaak Hoge zit Business Line 4x4
300h AWD Luxury Line
300h AWD Luxury Line Automaat/ Lederen bekleding/ Navigatie/ Stoelverwarming/ Rijklaarprijs!
300h AWD F SPORT | Pano dak | 12 mnd BOVAG Garantie | Rijklaar!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!