-
- Aanbod
- Lamborghini
- Revuelto
- Lamborghini Revuelto
| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand | 1 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | Coupé |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Datum eerste toelating | 2026-05-01 |
| Datum deel 1a | 2026-05-01 |
| Kleur | Groen |
| Laksoort | Basis |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 11.9 |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 747 kW / 1.016 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 6.498 cc |
| Wielbasis | 278 cm |
| Lengte | 5 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Aantal cilinders | 12 |
| Koppel | 725 Nm |
| Energielabel | G |
| Topsnelheid | 350 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 2.5 seconden |
| Actieradius elektrisch | 7 km |
| Model van | 2026-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
5.2 V10 LP610-4
5.2 V10 EVO
6.5 V12 LP700-4
STO 5.2 V10 LIFT|Carbon|AD PERSONAM|60th AN|VAT/BTW|GARANTIE 05-2026
6.5 V12 LP750-4 SV SUPERVELOCE VERDE ITHACA INKL. VAT
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!