| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand |
76.502
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | K-643-FS |
| Datum eerste toelating | 2021-01-27 |
| Datum deel 1a | 2021-01-27 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Blue Flame (blauw parelmoer) |
| Laksoort | Parelmoer |
| Verbruik gemiddeld | 5.4 |
| Verbruik stad | 6.5 |
| Verbruik snelweg | 4.8 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 998 cc |
| Laadvermogen | 588 kg |
| Gewicht | 1.232 kg |
| Wielbasis | 265 cm |
| Lengte | 440 cm |
| Breedte | 183 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.820 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 172 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | C |
| CO2-uitstoot | 140 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 11.3 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2020-02-00 |
| Model tot | 2022-07-00 |
1.5 T-GDI MHEV DynamicPlusLine
1.6 PHEV | Bi-Xenon | Full-Led | Leder | Gr.Navi | Camera | Cruise | Climate | Full-Option!
1.6 GDi PHEV
1.6 GDi PHEV ExecutiveLine
1.5 T-GDi GT-Line First Edition
1.5 T-GDi DynamicPlusLine 160pk
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!