| Bouwjaar | 2022 |
|---|---|
| Tellerstand | 137.588 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFX-43-D |
| Datum eerste toelating | 2022-03-31 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 1.1 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 196 kW / 266 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.598 cc |
| Laadvermogen | 610 kg |
| Gewicht | 1.805 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.415 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.3 seconden |
1.6 GDI First Edition (ACHTERUITRIJCAMERA, CRUISE CONTROL, NAVIGATIE, PARKEERSENSOREN)
1.6 GDI DynamicLine | CarPlay | Cam | xenon
1.6 GDI DynamicLine
1.6 T-GDI 4WD DynamicLine
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!