| Bouwjaar | 2020 |
|---|---|
| Tellerstand |
54.333
km
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 66 – € 72 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | H-161-LT |
| Datum eerste toelating | 2020-03-07 |
| Datum deel 1a | 2020-03-07 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| Kleur | Blauw |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Half leder / alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Soort sleutel | Sleutel |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 5.7 |
| Verbruik stad | 7.2 |
| Verbruik snelweg | 4.9 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 104 kW / 141 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.353 cc |
| Laadvermogen | 562 kg |
| Gewicht | 1.278 kg |
| Wielbasis | 265 cm |
| Lengte | 461 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 144 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 1.840 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 1.410 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 242 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 144 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 9.1 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2019-01-00 |
| Model tot | 2020-11-00 |
1.4 T-GDI GT-Line|PANO|CAMERA|ACC|NAP|STUURVERW
1.0 T-GDI GT-Line | Panoramadak | Camera | Half leder | Stoelverwarming | LED
1.5 T-GDI GT-Line | Panoramadak |
1.4 141 PK Aut. GT-Line
1.4 T-GDI GT-PlusLine
1.5 T-GDi GT-Line Pano Clima Cruise Navi Carplay Camera 17"LM Trekhaak
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!