| Bouwjaar | 2025 |
|---|---|
| Tellerstand |
21.498
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 17 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 84 – € 92 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | GZG-22-S |
| Datum eerste toelating | 2025-01-02 |
| Datum deel 1a | 2025-01-02 |
| Aantal eigenaren | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 125 kW / 170 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 550 kg |
| Gewicht | 1.855 kg |
| Wielbasis | 290 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Breedte | 189 cm |
| Hoogte | 158 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.405 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Koppel | 350 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 186 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.7 seconden |
| Actieradius | 428 km |
| Actieradius elektrisch | 428 km |
| Model van | 2024-09-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
58 kWh-
Plus 77.4 kWh -SOH100%-LEER-ECC-TREKHAAK-CAM-
Air 58 kWh | Origineel NL | 1e Eigenaar | Trekhaak |Stoel/Stuur Verwarming | Adaptieve Cruise/Control | Camera | Carplay |
Light Edition 58 kWh SOH 100% - NL- Auto!!
Plus 77.4 kWh 100% SOH l Camera l Keyless
Plus 77.4 kWh - SOH 100% NL- Auto!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!