| Bouwjaar | 2026 |
|---|---|
| Tellerstand |
1.000
km
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 18 % |
| Onderhoudsboekjes | Dealer-onderhouden |
| Wegenbelasting | € 59 – € 64 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KFH-75-N |
| Datum eerste toelating | 2026-04-08 |
| Datum deel 1a | 2026-04-08 |
| Aantal eigenaren | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Stof |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Vermogen | 108 kW / 147 pk |
|---|---|
| Laadvermogen | 545 kg |
| Gewicht | 1.545 kg |
| Wielbasis | 257 cm |
| Lengte | 406 cm |
| Breedte | 180 cm |
| Hoogte | 160 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.090 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 750 kg |
| Koppel | 250 Nm |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 161 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 8.7 seconden |
| Actieradius | 313 km |
| Actieradius elektrisch | 313 km |
| Model van | 2026-04-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
Air 42.2 kWh
Plus 42.2 kWh
Plus 42.2 kWh
Demo Edition 42.2 kWh
Demo Edition 42.2 kWh DEMO -
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!