-
- Aanbod
- Kia
- Ceed Sportswagon
- Kia Ceed Sportswagon
| Bouwjaar | 2023 |
|---|---|
| Tellerstand | 54.644 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 57 – € 63 |
| Carrosserie | Stationwagon |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | M-59-654 |
| Datum eerste toelating | 2023-06-08 |
| Datum deel 1a | 2026-05-09 |
| Kleur | Dark Penta Metal Metallic (H8G) |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | (WK) |
| Bekleding interieur | Stof |
| Verbruik gemiddeld | 5.3 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 998 cc |
| Wielbasis | 265 cm |
| Aantal cilinders | 3 |
| Koppel | 172 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
| CO2-uitstoot | 121 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 178 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 13.3 seconden |
| Tankinhoud | 50 liter |
| Model van | 2021-00-00 |
| Model tot | 2026-00-00 |
SW 1.0 T-GDi 120pk DynamicLine -NAVI-ECC-DAB-CAM-
SW 1.0 T-GDi 100 pk Active
1.0T-GDi MHEV DynamicPlusLine|120PK|AUTOMAAT|ACC|LEDER|CARPLAY|CAMERA|CLIMA,CRUISE|STOEL+STUURVERW|ORG NL|NAP
1.0 T-GDi DynamicPlusLine|120PK|1/2 LEDER|ANDROID/CARPLAY|STOEL+STUURVERW|CAMERA|CRUISE+CLIMATE|IN.BTW|1e EIG
1.4 T-GDi DynamicLine | Automaat | Adaptive cruise control | Camera | Carplay | Stoel & Stuur verwarming
1.0 T-GDi DynamicLine NL-Auto!!
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!