-
- Aanbod
- Jeep
- Grand Cherokee
- Jeep Grand Cherokee
| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 3.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Datum eerste toelating | 2018-10-24 |
| Kleur | BRIGHT WHITE |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Zwart |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 13.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 344 kW / 468 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 6.417 cc |
| Wielbasis | 292 cm |
| Aantal cilinders | 8 |
| Koppel | 624 Nm |
| Energielabel | G |
| Topsnelheid | 257 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5 seconden |
| Tankinhoud | 94 liter |
| Model van | 2013-07-00 |
| Model tot | 2018-12-00 |
3.0 CRD AUT. GRIJS KENTEKEN OVERLAND
3.0 V6 CRD Overland Summit 251PK AUT. PANODAK, LED, LEDER, ADAPT. CRUISE, CAMERA, NAVI, CLIMA, PARKEERSENSOREN
6.4 V8 Hemi SRT 468PK I Carbon I Camera
2.0 Hybride | SOH 96% | Overland | Full Option | Panodak | Luchtvering | Trekhaak | Mcintosh | 21 inch |
2.0 Limited 4xe
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!