| Bouwjaar | 2021 |
|---|---|
| Tellerstand | 40.061 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 111 – € 122 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | 64-041 |
| Datum eerste toelating | 2021-11-11 |
| Datum deel 1a | 2021-11-11 |
| Kleur | BLUE SHADE METALLIC CLEAR COAT |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | GLOBAL BLACK (X7) |
| Bekleding interieur | Half leder / stof |
| Plug-in hybride | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 139 kW / 189 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 1.332 cc |
| Wielbasis | 264 cm |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 270 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | A |
| CO2-uitstoot | 45 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 7.9 seconden |
| Tankinhoud | 37 liter |
| Actieradius elektrisch | 47 km |
| Model van | 2017-00-00 |
| Model tot | 2025-00-00 |
4xe 240 Plug-in Hybrid Electric S
1.4 MultiAir Limited 4x4
1.4 MultiAir Longitude NAP Garantie Trekhaak Camera Cruise Navi Clima Led Dab PDC Rijklaar
4xe 190 Plug-in Hybrid Electric Limited Business
4xe 190 Plug-in Hybrid Electric Limited Business
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!