| Bouwjaar | 2017 |
|---|---|
| Tellerstand | 68.745 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Wegenbelasting | € 102 – € 112 |
| Carrosserie | Cabriolet |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Kenteken | TL-681-R |
| Datum eerste toelating | 2017-04-10 |
| Datum deel 1a | 2018-08-30 |
| Kleur | Zwart |
| Laksoort | Metallic |
| Bekleding interieur | Skai |
| Verbruik gemiddeld | 8.4 |
| Verbruik stad | 11.7 |
| Verbruik snelweg | 6.5 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 250 kW / 340 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.995 cc |
| Laadvermogen | 340 kg |
| Gewicht | 1.660 kg |
| Wielbasis | 262 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.000 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Koppel | 450 Nm |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | G |
| CO2-uitstoot | 199 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 260 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 5.3 seconden |
| Tankinhoud | 70 liter |
| Model van | 2013-00-00 |
| Model tot | 2017-00-00 |
3.0 V6 S Convertible
3.0 V6 S 380 PK | Convertible | Org NL | Leer | Climate Control | Keyless | Navigatie
P300 Cabrio R-Dynamic RWD 300pk | Meridian | LED | Camera | ACC | 20 inch |
P450 AWD First Edition
P575 AWD R 75
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!