| Bouwjaar | 2016 |
|---|---|
| Tellerstand |
69.883
km
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Bijtelling | 22 % |
| Onderhoudsboekjes | Beschikbaar |
| Wegenbelasting | € 226 – € 238 |
| Carrosserie | SUV |
| BTW Marge | Marge |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | KR-353-J |
| Datum eerste toelating | 2016-11-04 |
| Datum deel 1a | 2016-11-04 |
| Kleur | Grijs metallic |
| Laksoort | Metallic |
| Kleur interieur | Beige |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Verbruik gemiddeld | 6 |
| Verbruik stad | 6.9 |
| Verbruik snelweg | 5.6 |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 221 kW / 301 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.993 cc |
| Laadvermogen | 637 kg |
| Gewicht | 1.933 kg |
| Wielbasis | 287 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 2.570 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Aantal cilinders | 6 |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | E |
| CO2-uitstoot | 159 gram per kilometer |
| Topsnelheid | 241 km/u |
| Acceleratie (0 tot 100 km/h) | 6.2 seconden |
2.0d 180pk AWD Prestige -LEER-NAVI-CAM-ECC-
2.0 Portfolio AWD 20d PANO LED 180pk
2.0d 180pk Automaat AWD R-Sport Business Pack
2.0 R-Sport AWD 25t | Panoramadak | Leder |
3.0 S/C S AWD 35t | Panorama | Meridian | Achterbankverwarming | Carplay | Stuurwielverwarming
2.0 P400e PHEV R-Dynamic S org.NL ,STORING lees tekst ,schuifdak stuur+raamverw.
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!