| Bouwjaar | 2018 |
|---|---|
| Tellerstand | 142.627 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Onderhoudsboekjes | Niet beschikbaar |
| Carrosserie | Bestelbus |
| BTW Marge | BTW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 5 |
| Kenteken | V-37-FDD |
| Cabinelengte | Enkele cabine |
| Lengte/Hoogte | L4 H2 |
| Datum eerste toelating | 2018-10-12 |
| Datum deel 1a | 2018-10-12 |
| Kleur | Grijs |
| Laksoort | Basis |
| Bekleding interieur | Leder |
| Aantal sleutels | 2 |
| Rookvrij | ja |
| Nieuw/occasion | Occasion |
| Vermogen | 132 kW / 179 pk |
|---|---|
| Motorinhoud | 2.998 cc |
| Laadvermogen | 683 kg |
| Aantal versnellingen | 8 |
| Gewicht | 2.541 kg |
| Wielbasis | 410 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht | 3.224 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Aantal cilinders | 4 |
| Koppel | 430 Nm |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Model van | 2015-07-00 |
| Model tot | 2016-08-00 |
35 S 16V 2.3 352 Airco 160 PK
35S15V 2.3 352 L3H2
35 S16V 2.3 410L MAXI XXL Airco 3 Zitplaatsen
35C15 3.0 150pk L4H2 Dubbel Lucht Airco/Trekhaak 3500kg 03-2019
35C18V 3.0 180pk 352 H2 L | Trekhaak 3.5T | Airco | Cruisec.
**35S14V 2.3 L2H2 | Automaat | Euro 6 | Cruise | Climate | 3500 KG Trekgewicht | Trekhaak**
Nee, wij kunnen jou als particulier helaas niet helpen met Financial Lease. Financial Lease is uitsluitend voor ondernemers
Voordat je je nieuwe voertuig in ontvangst kunt nemen, hebben wij een aantal gegevens van je nodig. Denk hierbij aan persoonsgegevens zoals je naam, bedrijfsnaam, KVK-nummer en telefoonnummer.
Een negatieve BKR-codering wordt gezien als een betalingsachterstand. Dit kan het moeilijker maken om een voertuig te leasen. Voor ondernemers met een dergelijke achterstand bieden wij alsnog mogelijkheden om een leasecontract af te sluiten.
Heb jij een negatieve BKR-codering en wil je gebruikmaken van Financial Lease? Neem dan hier contact met ons. Wij helpen je graag verder!